• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Yenimahalle Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Yenimahalle Perde

Yenimahalle herkesçe bilindiği üzere büyük bir nüfusa sahiptir. Ankara’nın ilçeleri arasında merkezindedir.
Yenimahalle perde mağazamızda en kaliteli en uygun perde fiyatlarını yine Yenimahalle’nin en kaliteli perdeleri biz satıyoruz.

Perdecilikde 1 asra yaklaştık ve devirdik geliştik ve büyüdük ve sürekli kendini en kaliteli perde üretimine adayıp Ankara’nın bütün ilçelerine en güzel en uygun fiyatlarla en kaliteli perdeleri hızlıca satışını yapan bir mağazayız. Yenimahalle’nin her yerine perde satışı yapiyoruz.

Ayrıca Türkiye’nin her yerine de kargo yapiyoruz ve kargolarımız 2 gün içerisinde ulaşmaktadır. Nüfusü büyük dinamik bir güce sahip böyle olunca perdeye olan önem artmaktadır. Yenimahalle yeni evlenen çiftlerin en çok yaşadığı semtlerden biridir.

Perdeciler genelde covid-19’dan dolayı fiyatları artışa gitti ama biz stok ürünlerimizi piyasaya çıkardık ve Yenimahalle perde olarak sabit tuttuk.

Kaliteli Perde

Yenimahalle’de en kaliteli perdeleri yine bizim mağazamızda bulabilirsiniz. Yenimahalle’nin her yerine en uygun perdelerle satıyoruz.
Perde fiyatlarımızı arttırmadık.

Yenimahalle de en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda bulunmaktadır.En çok satış yaptığımız perdeleri soracak olursanız mağazamızda bir çok perde çeşitleri bulunmaktadır.

Perde Çeşitleri:

Bunlar arasında ; yatay perdeler, Çift sistem perde, çocuk odası perdeler,güneşlik perde yatay perdelerdikey perdeler, zebra perdeler,ofis iş yeri perdeleri, outlet perdeleri, jaluzi perdeleri, tül stor perdeleri,zebra perdeleri, yatay perdeler, ışık geçirmeyen perdeler,zebra perdeler olarak Keçiören perdecisi halkı memnun etmeyiçok iyi biliyor ve bunu da iyi başarıyor.

Keçiörende en uygun perde fiyatlarını uzaklarda aramayın direk çıkın mağazamıza bizi ziyarete gelin yani tek yapmanız gereken Yenimahalle perdecisine uğrayıp mağazamızı gezebilirsiniz.

Asya’da ve Avrupa’da gelişen perde sektöründe bizler de yakından takip ediyoruz ve halkımıza en kaliteli perdeleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya üzerinde nerede perde modeli varsa en kaliteli perdeleri üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdelerde üretmekteyiz istediğiniz perdeyi en uygun fiyatlara satıyoruz.

Yenimahalle de gençlerin ve yeni evlenen çiftlerin bizi tercih etmesinin sebebi belli.

En çok tercih ettiği perde modelleri arasında; stor güneşlik perde modelleri, dikey perde modelleri, zebra perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, stor perde modelleri, jaluzi perde modelleri, gelmektedir. Yenimahalle de perdeci olarak baktığınızda farkedeceksiniz ki gençler dışında orta kesim de sürekli evlerini yeniliyor.

Mağazamızda gördükleri en güzel perdeleri evlerinde görmek istiyorlar bu da hakları zaten.

Yenimahalle perde mağazasına gelen orta kesimin de en Yenimahalle’de en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; güneşlik stor perde, Jaluzi perde modelleri, tül perde modelleri, zebra perde modelleri, yatay perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, dikey perde modelleri, kişisel tasarım perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, outlet perde modelleri gelmektedir.

İş yeri ve AVM lerin ofislerin Yenimahalle perdecisine gelip en kaliteli perdeleri
en uygun perdelerle buluşturarak aldıkları perde modelleri ise; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri yer almaktadır.

Yenimahalle de perde fiyatlarında bir artış var bu doğru ama Yenimahalle perdecisi için hiç te doğru değil. Yenimahalle perdecisi olarak Yenimahalle sakinlerine en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri her daim satıyoruz. Perde fiyatlarımızda indirim uyguladık.

Mağazamıza gelip bakabilirsiniz. İndirimli perde fiyatlarımız hala geçerli. Stok ürünlerimiz şuan en popüler perdeleri içermektedir. Yenimahalle büyüp gelişirken perde sektörüde bizim sayemizde büyük bir atışla canlandı.

Web Tasarım ve Seo için tıklayınız.

İletişim için buraya tıklamanız yeterlidir.

Yenimahalle Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03