• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Ulus Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Ulus Perde

Ankara’nın kalbi Ulusta atar ve 80 yılı aşkın Ulus satış mağazamızda Ankara halkına hizmet veriyoruz. Ulus perde konusunda çok hızla büyüyen ve uluslararası perde markalarını da bünyesinde bulunduran perde fiyatlarını belirleyen bir marka oluşturuyoruz.

Ulusta en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri en uygun fiyatlarla satıyoruz.

Perde Çeşitleri

Mağazamız bünyesinde bir çok perde modellerimiz mevcuttur.
Bunlar arasında en çok dikkat çekenleri ; Çift sistem perde,güneşlik perde, jaluzi perde,mutfak perdeleri,çocuk odası perdeleri, outlet perde, cam balkon perdeleri, ofis iş yeri perdeleri, ütü istemeyen perdeler, ışık geçirmeyen perdeler, dikey perdeler, yeni dikey perdeler,tül stor perdeler,yatay perdeler, zebra perdeler gibi
Ulus en uygun perde fiyatlarını biz veriyoruz.

Ulus en kaliteli perdelerini yine bizim mağazamızda bulabilirsiniz. Perdeciliğe 80 yıl öncesinde başladık ve Dünya da en kaliteli perdeleri uluslararası piyasada takip ediyoruz ve Ulusun en kaliteli perdelerini yine Ulus uygun perde fiyatları şeklinde sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Tüm bunlar bilinirken bizler de Ankara’nın kalbi olan Ulus perdeciler çarşısında en kaliteli ve en çok çeşit perdeleri satıyoruz.

Perde Fiyatları

Her evin perdeye ihtiyacı vardır bu nedenle bir çok farklı perde çeşidi vardır. Dünyanın her yerinde perde fiyatları artarken biz ülkemize ve milletimize hizmet halka en kaliteli perdeleri sunmak için stoklarımızda bulunan perdeleri satıyoruz perakende perde mağazası olarak diğer perdecilere göre Ulus perde fiyatları en uygun ve en kaliteli perdeleri biz satıyoruz.

Perde fiyatları son olan covid-19 nedeniyle piyasadaki genel artışta çok etkilendi Ulus perdecileri olarak çevremizde gördüğümüz ve duyduklarımıza göre Ulus’un en uygun perdelerini biz veriyoruz ve yine Ulus’un en kaliteli perdeleri bizim mağazamızdan çıkıyoruz.

Fırsatçılar fiyatları arttırıyor lakin biz stoklarımızı güçlü tuttuk ve yukarıda bahsettiğim ; cam balkon perdeleri, çift sistem perdeleri,jaluzi perde modelleri, mutfak perde modelleri, çocuk odası perde modelleri, yatay perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, outlet perde modelleri, ütü istemeyen perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri ( ışık geçirmeyen perde ‘dışarıdan gelen güneş ışığını içeriye geçirmeyen perdelere ışık geçirmeyen perdeler denir.’ en uygunperdeleri Ulus perdecisi olarak biz satıyoruz.), yatay perde modelleri, dikey perde modelleri ve benim en çok tercih ettiğim ve yine Ulus perdecisi en çok tercih edilen Zebra perdeleri de mağazamızda bulunmaktadır.

Perde diyip geçmeyin arkadaşlar en kaliteli perdeleri en uygun fiyatlara almak istemez misiniz ?

Tabikide istersiniz o zamantek yapmanız gereken Ulus perdecisi olarak mağazamıza geleceksiniz ve bir çok çeşit perdeleri siz alacaksınız.

Web Tasarım ve Seo için tıklayınız.

İletişim için buraya tıklayınız.

Ulus Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03