• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Sincan Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Sincan Perde

Mağazamızda bir çok çeşit vardır ve ithal yerli üretim olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde mağazamıza gelip yeni modellerimizi görebilirsiniz yine web sitemizdeki bölümden sitemiz üzerindeki tüm ürünlerimizi görebilirsiniz.

Çeşitlerimiz:

Çift sistem stor perde ,jaluzi perde, güneşlik saten, rustik ,zebra perdeler, dikey, cam balkon ,outlet, çocuk odası perdeleri, mutfak perdeleri, yeni dikey perdeler,ışık geçirmeyen perdeler,ofis iş yeri perdeleri,tül stor perdeler, ütü istemeyen perdeler üzerine bir çok perde çeşidimiz vardır.

Mağazamız perde satışlarında arttırmak için en uygun perde fiyatlarıyla müşterilerine hizmet etmektedir.

Perde alım satım hacmimizi büyüterek Kaliteli ve güvene dayalı hizmet politikasını benimsedik.

Güneşlik Modellerimiz

Özellikle stor perde,güneşlik saten,zebra perde jaluzi perde ve mutfak perdeleri en çok sattığımız perde modellerimizdir. Müşterilerimizin ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyoruz sincan halkıda satın aldıkları perdelerimizden gayet memnunlar.

Bu işi özverili personelimizle en uygun fiyatlarda perde alıcılarıyla buluşturuyoruz.Sincan Ankara’nın büyüyen bir semti ve her geçen gün artan nüfus yoğun bir talep oluşturmaktadır.

Sincan mağazamız olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve Sincan halkının perde konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Dünya’da Gelişmeler:

Dünya da perdecilik nasıl gelişiyorsa biz de Sincan halkını en güzel perde modelleriyle buluşturuyoruz.Mağazamıza yeni getirdiğimiz cam bolkon perdeler, tül stor perdeler, yeni dikey perdeler, çift sistem perdeler, ışık geçirmeyen perdeler, ofis iş yeri perdeleri, jaluzi perdeler ve zebra perdeler mağazamızda çok tercih edilen perde modellerimizdir.

Perde fiyatları her yerde artmasına rağmen biz de artış göstermedi stoklarımızdaki fiyatları diğer mağazalar gibi arttırmadık stoklarımızı kullanıyoruz ve bu yüzden perde fiyatlarımız Sincan da gayet beğenilmektedir.Sizlerde sincandaki perde mağazamıza gelip en uygun fiyatlara hayalinizdeki ya da ihtiyacınız olan perdeleri satın alabilirsiniz.

Kaliteli perde firması olarak mağazamızda halkımıza yurt dışından ithal perdeler getireceğiz. Sincan en uygun perde fiyatları bizim mağazamızda bulunmaktadır.

Zebra perde ,sincan cam balkon perde ve stor perde fiyatları artış gösterirken bizim mağazamızda belirtmiş olduğum gibi sincanda ki en uygun perde fiyatlarını sunuyoruz. Sincanın en kaliteli perdelerini en uygun fiyatlara veriyoruz.

Müşterilerimizi memnun etmenin gururunu taşıyoruz. Perde diyip geçmeyin perde her evde mutlaka olan zorunlu bir ürün. Alışveriş merkezleri de Sincandaki mağazalarımıza gelip en uygun perdeleri
almaktadır.

Sincanda toptan perde satışı da yapmaktayız. Sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz. Sincan fiyatları bizim mağazamızdan geçer.

Web tasarım ve Seo için tıklayınız.

İletişim için buraya tıklayınız

Sincan Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03