• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Mamak Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Mamak Perde

Mamak herkes bilir Ankara’nın merkezindedir. Mamak perde mağazamızda en güzel en uygun perde fiyatlarını yine Mamak’ta en kaliteli perdeleri biz satıyoruz.

Perdecilik sektöründe 70 yıldır varız ve sürekli kendini en kaliteli perde üretimine adayıp Ankara’nın bütün ilçelerine en uygun en kaliteli fiyatlarla perde satışı yapan bir mağazayız. Mamak nüfusü itibariyle büyük bir kalabalığa sahip hal de böyle olunca perde ihtiyacıda artmaktadır.

Mamak’ta perdeciler genelde virüs salgını nedeniyle fiyatları artırdı ama biz stok ürünlerimizi satıyoruz ve Mamak’da en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle buluşturup perde fiyatlarımızı arttırmadık. Mamak’da en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda yeralmaktadır.

En Uygun Fiyatlar

En çok satış yaptığımız perdeleri soracak olursanız mağazamızda bir çok perde çeşitleri bulunmaktadır.

Bunlar arasında ; güneşlik perde, çocuk odası perdeler,Çift sistem perde, tül stor perdeleri,zebra perdeleri, cam balkon perdesi, yatay perdeler, ofis iş yeri perdeleri, outlet perdeleri, jaluzi perdeleri,yatay perdeler,dikey perdeler,
zebra perdeler, ışık geçirmeyen perdeler olarak Mamak perdecisi içeerisinde en kaliteli perde fiyatlarını ve Mamak’da en uygun şekilde perde fiyatlarını uzaklarda aramayın yapmanız gereken sitemiz üzerinden bizi bulup gelmektir.
Mamak perdecisine gelip mağazamızı detaylıca gezebilirsiniz. Avrupa’da ve Amerika’da gelişen perde sektörünü yakından takip ediyoruz ve halkımıza en kaliteli perdeleri sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Dünya’da Perde Modelleri

Dünya üzerinde nerede perde modeli varsa üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdeler de üretmekteyiz istediğiniz perdeyi en uygun fiyatlara satıyoruz. Mamak’da gençlerin en çok tercih ettiği perde modelleri arasında; zebra perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, jaluzi perde modelleri,stor güneşlik perde modelleri, stor perde modelleri, gelmektedir.

Mamak’da perdeci olarak baktığınızda farkedeceksiniz ki gençler dışında orta kesim de sürekli evlerini yenileyip gençlerde gördüğü perdeleri kendi evlerinde görmek istiyorlar.

Etimesgut perde mağazasına gelen orta kesimin de en Mamak’da en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; ışık geçirmeyen perde modelleri, yatay perde modelleri, dikey perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, kişisel tasarım perde modelleri, tül perde modelleri, zebra perde modelleri,ofis iş yeri perde modelleri, outlet perde modelleri gelmektedir.

Şirket Perdeleri

İş yeri ve AVM lerin Mamak perdecisine gelip en kaliteli ve en ideal perdeleri en uygun perdelerle buluşturarak aldıkları perde modelleri ise; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri olduğunu görüyoruz. Mamak’da perde fiyatlarında bir artış var bu doğru ama Mamak perdecisi için bunu söylemek yanlış olur.

Mamak perdecisi olarak Mamak halkına en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri yıllardır biz satıyoruz. Perde fiyatlarımızda indirim uyguladık mutlaka gelmenizi tavsiye ediyoruz İndirimli perde fiyatlarımız hala geçerli.

Stok ürünlerimiz şuan en popüler perdeleri içermektedir. Sizler de gelip 70 yılı aşkın bu sektörde olan
Mamak perdecisinden en güzel perdeleri en düşük fiyatlara alabilirsiniz.

Hepinizi mağazamıza bekliyoruz.

Web Tasarım ve Grafik tasarım Seo için Tıklayınız…

İletişim için buraya tıklayınız.

Mamak Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03