• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Kızılay Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Kızılay Perde

Kızılay perde bilindiği gibi hergün binlerce insanın gelip geçtiği bir yerdir. bu nedenle çalışmalarımızı burada da yürütüyoruz. Ankara’nın ilçeleri arasındadır ve Kızılay perdeci olarak Ankara’nın merkezindedir.

Pursaklar perde mağazamızda en uygun perde en kaliteli fiyatlarını yine Kızılay’da en kaliteli perdeleri biz satıyoruz.
Perdecilikde uzun yıllardır ulaştık ve devirdik geliştik ve büyüdük ve sürekli kendini en kaliteli perde üretimini gerçekleştirdik.

Ankara’nın bütün ilçelerine en güzel en uygun fiyatlarla en kaliteli perdeleri kargo dahil gönderimini yapıyoruz.
Kızılay’ın her yerine perde satışı yapiyoruz. Ayrıca Türkiye’nin her yerine de kargo yapiyoruz ve kargolarımız 2 gün içerisinde ulaşmaktadır. Nüfusü büyük böyle olunca perdeye olan önem artmaktadır.

Covid-19 Etkisi

Kızılay her türden yeni evlenen çiftlerin en çok yaşadığı yerlerin başında gelir. Perdeciler covid-19’dan sebebiyle fiyatları artışa gitti ama biz stok ürünlerimizi piyasaya çıkardık ve Kızılay perde olarak sabit tuttuk.

Kızılay’da en kaliteli perdeleri yine bizim mağazamızda bulabilirsiniz. Kızılay’da her yerine en uygun perdelerle satıyoruz. Perde fiyatlarımızı arttırmadık. Kızılay de en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda sürekli olarak her zaman bulunmaktadır.

En çok ve en tercih edilen perdeler bizde mevcut. satış yaptığımız perdeleri soracak olursanız mağazamızda çok perde çeşitleri bulunmaktadır.

Perde Çeşitleri

Bunlar arasında ; yatay perdeler,güneşlik perde,Çift sistem perde,çocuk odası perdeleri, yatay perdeler, ofis iş yeri perdeleri, dikey perdeler, zebra perdeler, tül stor perdeleri,outlet perdeleri, zebra perdeleri, yatay perdeler, zebra perdeler,jaluzi perdeleri, ışık geçirmeyen perdeler olarak Pursaklar perdecisi halkı memnun ediyor.

Kızılay en uygun perde fiyatlarını uzaklarda sakın aramayın direk mağazamıza gelin bizi ziyarete gelin çayınızı ve kahvenizi içerken tek yapmanız gereken Kızılay perdecisine uğrayıp mağazamızı gezebilirsiniz.

Asya ve Amerikada Perdecilik:

Asya’da ve Amerika’da gelişen perde sektöründe bizler de yakından takip ediyoruz ve en güvenilir en kaliteli perdeleri sunmaya çalışıyoruz. Dünya üzerinde nerede satan perde modeli varsa en kaliteli perdeleri üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdelerde üretmekteyiz ve en uygun fiyatlara satıyoruz.

Kızılay de yeni evlenen çiftlerde bizi tercih ediyor. En çok tercih ettiği perde modellerinin başında; stor güneşlik perde modelleri, zebra perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, dikey perde modelleri, jaluzi perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, stor perde modelleri, gelmektedir.

Kızılay’da perdeci olarak baktığınızda göreceksinizki genç yaştaki arkadaşlar dışında orta kesim de sürekli evlerini yeniliyor. Mağazamızda gördükleri perdeleri evlerinde de görmek istiyorlar.

Kızılay perde mağazasına gelen orta kesimin de en Kızılay’da en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; güneşlik stor perde, zebra perde modelleri, tül perde modelleri, yatay perde modelleri,kişisel tasarım perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, dikey perde modelleri, Jaluzi perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, outlet perde modelleri gelmektedir.

İş yeri ve AVM lerin ofislerin Pursaklar perdecisine gelip en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle aldıkları perde modelleri ise; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri yer almaktadır.

Kızılay de perde fiyatlarında bir artış gözleniyor ama Pursaklar perdecisi için doğru değil. Kızılay perdecisi olarak
Kızılay sakinlerine en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri satıyoruz.

Perde fiyatlarımızda indirim yaptık. Mağazamıza gelip bakabilirsiniz. İndirimli perde fiyatlarımız da hala geçerli. Stok perde ürünlerimiz en popüler perdeleri içermektedir.

Pursaklar büyüyüp gelişirken perde sektörüde bizim sayemizde vizyonu yakalamıştır. İletişim için buraya tıklamanız yeterlidir.

Web Tasarım ve Seo için tıklayınız.

Kızılay Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03