• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Haymana Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Haymana Perde

Türkiye’nin büyüyen markası olma yolunda emin adımlarla giden Haymana perdecisi Ankara’da Haymana merkez mağazamızda en güzel en uygun perde fiyatlarını yine Haymana’nın en kaliteli perdelerini biz satmaktayız.

Perdecilik sektöründe 70 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz kendini sürekli geliştiren ve Haymana mağazamız olarak en kaliteli perde üretimine adayıp Haymana’nın bütün mahallelerine ve Türkiye’nin bütün şehirlerine iki gün içerisinde sorunsuz kargoyla en uygun en kaliteli fiyatlarla hizmet veren perde satışı yapan bir mağazayız.

Perde konusunda gerek zebra perde modelleri gerek haymana stor perde modelleri konusunda oldukça gelişti. Ankara 5.340.000 küsürlük sürekli artan nüfusü içerisinde kalabalıklaşıyor.

Haymana’da büyük bir nüfusa sahip bu nedenle perde ihtiyacıda sürekli aynı oranda sürekli artış gösteriyor. Haymana’da genelde Covid-19 virüsü sonrasında fiyatları arttırdı ama biz fiyatlarımızı aynı tuttuk stok ürünlerimizi bir an önce piyasaya sürdük.

Haymana Stor Perde Çeşitleri

Çeşitlerimizi ihtiyaca yönelik mağazamızda müşterilerimizle buluşturuyoruz ve Haymana’nın en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle harmanlayıp sunuyoruz. Haymana perde fiyatlarımızı arttırmadık. Haymana en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda her zaman yeralmaktadır bu nedenle mutlaka bizi tercih etmeniz size ve sevdiklerinize kalite ve güven kazandıracaktır.

 

 

 

 

En Çok Tercih Edilenler:

En çok satış yaptığımız perde modellerini soracak olursanız bunlar arasında ; tül stor perdeleri, yatay perdeler, ışık geçirmeyen dikey perdeler, jaluzi perdeleri,perdeler,güneşlik perde, cam balkon perdesi, zebra perdeler,çocuk odası perdeler, ofis iş yeri perdeleri, olarak Bahçelievler perdecisi, outlet perdeleri, yatay perdeler, çift sistem perde,içerisinde en kaliteli perde fiyatlarını ve Haymana’nın en uygun şekilde perde fiyatlarını başka bir mağazada aramanıza hiç gerek yok yapmanız gereken web sitemiz üzerinden bizi bulup mağazamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sizi de en kısa zamanda Bahçelievler perde mağazamıza bekliyoruz. Haymana’ya gelip mağazamızı her zaman gezebilirsiniz.Avrupa’da ve Amerika’da yani Dünya’nın her yerinde gelişen perde sektörünü yakından izliyoruz ve Haymana ihtiyacına göre en kaliteli perdeleri hızlıca müşterilerimize sunmanın onurunu ve hatta gururunu yaşıyoruz.

Kargo Dahil

Aynı gün kargoya veriyoruz ve sizlere güvenli şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıylakargolarınızı gönderimini yapıyoruz. Dünya’da her yerde nasıl popüler perdeler varsa firma olarak ihtiyaca yönelik üretimini yapiyoruz.

Kişisel tasarım perdeler de üretmekteyiz istediğiniz perdeyi en kısa zamanda en uygun fiyat şeklinde Dünya’nın her yerindeki müşterilerimize sorunsuz şekilde kargoyla ulaştırıyoruz.

Haymana’da herkesin özellikle yeni evlenen çiftlerin en çok tercih ettiği perde modelleri arasında; jaluzi perde modelleri,zebra perde modelleri,stor perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri,stor güneşlik perde modelleri,gelmektedir.

Haymana perdeci olarak baktığınızda farkedeceksinizki yeni evlenen çiftler dışında herkes de sürekli evlerini yenileyip evli çiftlerde rastladığı perde modellerini kendi evlerinde de haklı olarak görmek istiyor.

Haymana  mağazasına gelen orta kesimin de Haymana en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; kişisel tasarım perde modelleri, dikey perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, tül perde modelleri, outlet perde modelleri, yatay perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, zebra perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, gelmektedir.

AVM ve İş yerlerin Bahçelievler perdecisine gelipte en kaliteli ve en ideal perde çeşitlerini en uygun perde fiyatlarıyla alamaması mümkün dahi değildir. En çok tercih edilen modeller ise şöyle; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri olduğunu görüyoruz.

Perde fiyatlarında yukarı doğru bir tırmanış hakim bu doğru lakin Haymana için bunu söylemek yanlış olur çünkü fiyatlarımızda indirim uyguladık. Haymana perdecisi olarak Haymana halkına en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri yıllardır bu piyasada biz hizmet veriyoruz.

Mutlu müşterilerimiz her zaman mevcut. Haymana en uygun perde fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz sizler de Fiyatlarımızda indirim yaptık mutlaka gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Haymana İndirimli perde fiyatlarımız hala mağazamızda yeralmaktadır mutlaka sizleride en kısa zamanda bekliyoruz.

Mağazamızda artış olmamasının sebebi stok ürünlerimizdir. Haymana en uygun perde fiyatları mağazamızda stok ürünlerimiz en popüler ürünler arasındadır. Haymana zebra perde modelleri yeniden gelişmiştir
ve müşteri memnuniyeti konusunda hizmet veriyoruz.

Stok ürünlerimiz en popüler perdeleri mağazanızda ve en çok tercih edilen ürünleri yine mağazamızda bulundurmaktadır. Sizler de gelip 100 yılı aşkın bu piyasada zirvede olan firmamızda mutlu alışverişler yapabilirsiniz. Haymana’da en güzel ve en kaliteli perdeleri en düşük perde  fiyatlarıyla kendinize ve sevdiklerinize alabilirsiniz. Bizleri arayarak mağazamıza gelebilirsiniz.

Mutlaka memnun kalacaksınız. Mutlu müşterilerimiz arasında sizide katacağız. Hepinizi mağazamıza çay ve kahveye bekliyoruz.Sevgilerimizle…

Web Tasarım ve Seo için tıklayınız.

İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

Haymana Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03