• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Etimesgut Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Etimesgut Perde

Etimesgut bilindiği üzere Ankara’nın merkezindedir. Etimesgut’ta perde mağazamızda en uygun perde fiyatlarını yine Etimesgut’da en kaliteli perdeleri biz satıyoruz.

Perdecilik sektöründe 80 yılı devirdik ve sürekli kendini en kaliteli perde üretimine adayıp Ankara’nın bütün ilçelerine en uygun fiyatlarla perde satışı yapan bir mağazayız.

Etimesgut nüfusü itibariyle büyük bir popülasyona sahip hal de böyle olunca perde ihtiyacıda artmaktadır. Etimesgut’taki perdeciler genelde covid-19 salgını nedeniyle fiyatları artışa gitti ama biz stok ürünlerimizi her zaman ayırdık ve Etimesgut’da en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle buluşturup perde fiyatlarımızı arttırmadık.

Etimesgut’da en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda bulunmaktadır.En çok satış yaptığımız
perdeleri soracak olursanız mağazamızda bir çok perde çeşitleri bulunmaktadır.

Tercih Edilenler

Bunlar arasında ; Çift sistem perde, güneşlik perde, çocuk odası perdeler, yatay perdeler,dikey perdeler, ofis iş yeri perdeleri, outlet perdeleri, jaluzi perdeleri, tül stor perdeleri,zebra perdeleri, cam balkon perdesi, yatay perdeler, zebra perdeler, ışık geçirmeyen perdeler olarak Etimesgut perdecisi içeerisinde en kaliteli perde fiyatlarını ve Etimesgut’daki en uygun perde fiyatlarını uzaklarda aramayın tek yapmanız gereken Etimesgut perdecisine gelip mağazamızı gezebilirsiniz.

Dünya’da Gelişmeler

Avrupa’da ve Amerika’da gelişen perde sektöründe bizler de yakından takip ediyoruz ve halkımıza en kaliteli perdeleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya üzerinde nerede perde modeli varsa üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdeler de üretmekteyiz istediğiniz her çeşit perdeyi en uygun fiyatlara satıyoruz.

Etimesgut da gençlerin en çok tercih ettiği perde modelleri arasında; zebra perde modelleri, stor güneşlik perde modelleri, stor perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, jaluzi perde modelleri, gelmektedir. Etimesgut da perdeci olarak baktığınızda
farkedeceksiniz ki gençler dışında orta kesim de sürekli evlerini yenileyip gençlerde gördüğü perdeleri kendi evlerinde görmek istiyorlar.

Etimesgut perde mağazasına gelen orta kesimin de en Etimesgut’da en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; tül perde modelleri, zebra perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, yatay perde modelleri, dikey perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, kişisel tasarım perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, outlet perde modelleri gelmektedir.

İş yeri ve AVM lerin Etimesgut perdecisine gelip en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle buluşturarak aldıkları perde modelleri ise; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri yer almaktadır. Etimesgut da perde fiyatlarında bir artış var bu doğru ama Etimesgut perdecisi için doğru değil. Etimesgut perdecisi olarak Etimesgut halkına en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri satıyoruz.

Perde fiyatlarımızda indirim uyguladık. İndirimli perde fiyatlarımız hala geçerli.

 

Stok ürünlerimiz şuan en popüler perdeleri içermektedir. Sizler de gelip 80 yılı aşkın bu sektörde olan Etimesgut perdecisinden en güzel perdeleri en düşük fiyatlara alabilirsiniz.
Hepinizi mağazamıza bekliyoruz.

Web Tasarım ve Seo için Tıklayınız.

İletişim için buraya tıklayınız.

Etimesgut Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03