• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Enver Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Enver Perde

Türkiye’nin büyüyen markası Enver perdecisi Ankara perde mağazamızda en güzel en uygun perde fiyatlarını yine Evren’in en kaliteli perdelerini biz satmaktayız.

Perdecilik sektöründe 50 yılı aşkınhizmet veriyoruz hizmet için kendini sürekli geliştiren en kaliteli perde üretimine adayıp Evren’in bütün ilçelerine ve Türkiye’nin bütün mahallelerine kadar iki gün içerisinde kargoyla bile en uygun en kaliteli fiyatlarla perde satışı yapan bir mağazayız.

Artan Nüfus

Ankara 5.340.000 küsürlük nüfusü içerisinde Evren de büyük bir nüfusa sahip bu nedenle perde ihtiyacıda kat kat artmaktadır.

Evren’de perdeciler genelde Covid-19 salgını sebebiyle fiyatları yukarı çekti ama biz stok ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz ve Evren en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle buluşturup Evren perde fiyatlarımızı arttırmadık.

Evren’de en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda yeralmaktadır bu nedenle mutlaka bizi tercih etmeniz size büyük olanaklar sağlayacaktır.

En çok satış yaptığımız perdeleri soracak olursanız mağazamızda çok perde çeşidi yeralmaktadır. Bunlar arasında ; tül stor perdeleri, zebra perdeleri, cam balkon perdesi, yatay perdeler, zebra perdeler, ışık geçirmeyen perdeler,güneşlik perde, çocuk odası perdeler, outlet perdeleri, ofis iş yeri perdeleri, yatay perdeler,dikey perdeler,jaluzi perdeleri, çift sistem perde olarak Evren perdecisi içerisinde en kaliteli perde fiyatlarını ve

Evren’de en uygun şekilde perde fiyatlarını başka yerde aramanıza gerek yok gereken sitemiz üzerinden bizi bulup mağazamızı ziyarete gelmenizdir.
sizi de en kısa zamanda bekliyoruz.

Evren perdecisine gelip mağazamızı detaylıca gezebilirsiniz. Asya’da ve Amerika’da gelişen perde sektörünü yakından takip etmekteyiz ve Evren perde ihtiyacına yönelik en kaliteli perdeleri hızlıca sunmanın onurunu yaşıyoruz.

Dünyada Nasıl ?

Dünya’da nerede ne şekilde modeli varsa üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdeler de üretmekteyiz istediğiniz perdeyi en uygun fiyatlarla
Dünya’nın her yerindeki müşterilerimize sizlere ulaştırıyoruz.

Evren’de gençlerin en çok tercih ettiği perde modelleri arasında; stor perde modelleri, zebra perde modelleri,stor güneşlik perde modelleri,ışık geçirmeyen perde modelleri, jaluzi perde modelleri, gelmektedir.

Evren perdeci olarak baktığınızda farkedeceksinizki gençler dışında her kesim de sürekli evlerini yenileyip gençlerde gördüğü perde modellerini kendi evlerinde de görmek istiyor.

Evren perde mağazasına gelen orta kesimin de en Evren’de en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında;
ışık geçirmeyen perde modelleri, yatay perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, kişisel tasarım perde modelleri, dikey perde modelleri, tül perde modelleri, zebra perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, outlet perde modelleri gelmektedir.

Ofis İş Yerleri Perdeleri

AVM ve İş yerlerin Evren’de perdecisine gelip en kaliteli ve en ideal perdeleri en uygun perde fiyatlarıyla buluşturuyoruz.

En çok tercih ettiği modeller; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri olduğunu görüyoruz. Evren perde fiyatlarında yukarı doğru bir artış var bu doğru ama Evren perdecisi için bunu söylemek yanlış olur çünkü fiyatlarımızda indirim uyguladık.

Evren perdecisi olarak Evren halkına en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri yıllardır bu piyasada biz satıyoruz. Perde fiyatlarımızda indirim yaptık mutlaka gelmenizi tavsiye ediyoruz.

İndirimli perde fiyatlarımız hala mağazamızda yeralmaktadır. Stok ürünlerimiz en popüler perdeleri içermektedir. Sizler de gelip 50 yılı aşkın bu piyasada olan Evren perdecisinden en güzel ve en kaliteli perdeleri en düşük perde fiyatlarıyla alabilirsiniz.

Mutlaka memnun kalacaksınız. Hepinizi mağazamıza bekliyoruz.Sevgilerimizle…

Seo,Web Tasarım ve Grafik Tasarım için tıklayınız..

İletişim için buraya tıklamanız yeterlidir.

 

Enver Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03