• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Çayyolu Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Çayyolu Perde

Türkiye’nin büyüyen markası olma yolunda ilerleyen Çayyolu perdecisi Çayyolu perde mağazamızda en güzel en uygun perde fiyatlarını yine Çayyolu’nun en kaliteli perdelerini biz satmaktayız.

Kargo Dahil

Perdecilik sektöründe 100 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz kendini sürekli geliştiren ve Çayyolu perde olarak
en kaliteli perde üretimine adayıp Çayyolu’nun bütün mahallelerine ve Türkiye’nin bütün şehirlerine kadar uzanan ve iki gün içerisinde kargoyla en uygun en kaliteli fiyatlarla perde satışı yapan bir mağazayız.

Ankara 5.340.000 küsürlük nüfusü içerisinde Çayyolu’da büyük bir nüfusa sahip bu nedenle perde ihtiyacıda aynı oranda sürekli artmaktadır.
Çayyolu perdeciler genelde Covid-19 salgını sonrasında fiyatları yukarı çekti ama biz stok ürünlerimizi Çayyolu perde çeşitlerini ihtiyaca yönelik müşterilerimizle buluşturuyoruz ve Çayyolu en kaliteli perdeleri en uygun perdelerle harmanlayıp buluşturduk.

Çayyolu perde fiyatlarımızı arttırmadık.

Çayyolu en çok tercih edilen perdeler bizim mağazamızda her zaman yeralmaktadır bu nedenle mutlaka bizi tercih etmeniz kalite ve güven kazandıracaktır.

En çok satış yaptığımız perdeleri soracak olursanız bir çok mağazamızda bir çok perde çeşidi yeralmaktadır.

 

Bunlar arasında ; tül stor perdeleri, zebra perdeleri, zebra perdeler,çocuk odası perdeler,ışık geçirmeyen perdeler,güneşlik perde, cam balkon perdesi, yatay perdeler, outlet perdeleri, yatay perdeler, çift sistem perde, dikey perdeler, jaluzi perdeleri, ofis iş yeri perdeleri, olarak Çayyolu perdecisi içerisinde en kaliteli perde fiyatlarını ve Çayyolu’da en uygun şekilde perde fiyatlarını başka yerde aramanıza hiç gerek yok yapmanız gereken web sitemiz üzerinden bizi bulup mağazamızı ziyarete gelmenizdir. Sizi de en kısa zamanda Çayyolu perde mağazamıza bekliyoruz.

Çayolu perdecisine gelip mağazamızı her zaman gezebilirsiniz. Avrupa’da ve Amerika’da gelişen perde sektörünü yakından izliyoruz ve Çayyolu perde ihtiyacına göre en kaliteli perdeleri hızlıca müşterilerimize sunmanın onurunu ve hatta gururunu yaşıyoruz.

Dünyadaki Gelişmeler

Dünya’da her yerde nasıl popüler perdeler varsa ne şekilde ihtiyaç varsa üretimini yapiyoruz. Kişisel tasarım perdeler de üretmekteyiz istediğiniz perdeyi en kısa zamanda en uygun fiyat şeklinde Dünya’nın her yerindeki müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz.

Çayyolu’nda herkesin özellikle gençlerin en çok tercih ettiği perde modelleri arasında; jaluzi perde modelleri,zebra perde modelleri,stor güneşlik perde modelleri,stor perde modelleri, ışık geçirmeyen perde modelleri, gelmektedir.

Çayolu perdeci olarak baktığınızda farkedeceksinizki gençler dışında her kesim de sürekli evlerini yenileyip gençlerde gördüğü perde modellerini kendi evlerinde de haklı olarak görmeyi arzu ediyor.

Çayyolu perde mağazasına gelen orta kesimin de Çayyolu’nda en çok tercih edilen perde çeşitleri arasında; ışık geçirmeyen perde modelleri, yatay perde modelleri, yeni dikey perde modelleri, kişisel tasarım perde modelleri, dikey perde modelleri, tül perde modelleri,outlet perde modelleri, zebra perde modelleri, ofis iş yeri perde modelleri, gelmektedir.

AVM ve İş yerlerin Çayyolu perdecisine gelipde en kaliteli ve en ideal perde çeşitlerini en uygun perde fiyatlarıyla alamaması mümkün değildir.

Tercih Edilenler

En çok tercih edilen modeller ise şöyle; ofis iş yeri perdeleri ve outlet perde modelleri olduğunu görüyoruz. Kazan perde fiyatlarında yukarı doğru bir tırmanış hakim bu doğru lakin Çayyolu perdecisi için bunu söylemek yanlış olur çünkü fiyatlarımızda indirim uyguladık.

Merkez olarak Çayyolu halkına en uygun perdeleri en kaliteli perdeleri yıllardır bu piyasada biz satıyoruz mutlu müşterilerimiz her zaman mevcut.

Perde fiyatlarımızda indirim yaptık mutlaka gelmenizi tavsiye ediyoruz İndirimli perde fiyatlarımız hala mağazamızda yeralmaktadır sizleride en kısa zamanda bekliyoruz.

Mağazamızda artış olmamasının sebebi stok ürünlerimizdir. Stok ürünlerimiz en popüler perdeleri ve en çok tercih edilen ürünleri içermektedir.

Sizler de gelip 100 yılı aşkın bu piyasada zirvede olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çayyolu’ndaen güzel ve en kaliteli perdeleri en düşük perde fiyatlarıyla alabilirsiniz. Mutlaka memnun kalacaksınız.Mutlu müşterilerimiz arasında sizide katacağız.

Hepinizi mağazamıza çay ve kahveye bekliyoruz.Sevgilerimizle…

Grafik Tasarım,Web Tasarım ve Seo için Tıklayınız…

İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

Çayyolu Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03