• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Çankaya Perde | 0850 840 82 69

Ankara Perdeci

Çankaya Perde

Ankara’nın en güzel ilçelerinden biri olan Çankaya bölgesinde hizmet verdiğimiz perdelerimizle sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Çankaya perde firması olarak Zebra perde, stor perde, tül perde, fon perde, jaluzi perde ve perde aksesuarları firmamızdan temin edebilirsiniz

Çankaya perdeciÇankaya perdeci olarak bir dekorasyonda yine son rötuş olan perde ve model seçimi ile, seçimi destekleyebilir veya klasiğin ağırlığını hafifletebilirsiniz.

Çankaya Stor Perde

Çok düz bir mekana özellikle halı veya döşemelik kumaş desenli ise yapılacak en iyi klasik perde; düz nitelikli kumaşlarla, iyi dikiş tekniğinin birleşerek modelin ilk planda tutulduğu ve mekana göre tasarlandığı perdedir.

Çankaya’da perdede kullanılacak saçak, bulyon ve braçollar hatta rustiklerin seçimi önemlidir.

Renk seçimi  öneme sahiptir. Burada nakışlı ya da düz tül tercih edilebilir.

Modellerin klasik olduğu fakat düz ürünlerin kullanıldığı mekanlarda ise damask, çiçek, şal desen gibi desenler ile kombinlemiş düz tüller tercih edilebilir.

Burada tüller ile fondaki en temel rengin birbirini tamamlaması ve tül renginin çok açık tercih edilmemesi dekorasyonun ağırlığını koruması konusunda elzemdir.

Çankaya perde mağazamızda satışlarımız git gide artmaktadır bu nedenle de Çankaya perde fiyatlarımızda da diğer perdeciler gibi bir artış olmadı tam aksine indirime gittik.

Bizim stok ürünlerimiz mevcut ve hal böyle olunca müşteriler de Çankaya ençok tercih edilen perdeler konusunda bizi tercih etmesi tabiki de bizim beklentimizi fazlasıyla karşılamaktadır.

Amerika ve Asya’da bu sektörel faaliyetlerde büyük atılımlar söz konusu oldu ve bizler de bu konuda büyük geliştirmeler yaptık neticede herkesin mutlaka alması gereken bir ürün perdesiz ev olmayacağı gibi Çankaya perdecisi olmadan da bu sektör olamaz.

Ayrıca sadece mağaza satışlarımız değil kargo ile de gönderim yapmaktayız ürünlerinizi bizimle iletişime geçerek web sitemiz üzerinden görebilir sepete ekleyebilir ve ürün ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapiyoruz ve Ankara içi aynı gün teslimat Türkiye içi 2 iş gününde teslimat yapiyoruz.

Web tasarım ve Seo hizmeti için tıklayınız

Çankaya perdeci

İletişim için tıklayınız

Çankaya Perde | 0850 840 82 69

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03